Cennik

W Evertis robimy wszystko, by pomóc Państwu osiągać wyznaczone cele – uzyskać korzystne warunki kredytu lub umowy leasingowej, otrzymać odszkodowanie realnie pokrywające Państwa straty czy też sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość za możliwie najlepszą cenę. Jednocześnie dążymy do tego, by nie tylko jakość oferowanej przez nas obsługi, lecz także nasze stawki za wycenę wartości obiektu oraz z tytułu pośrednictwa były naprawdę konkurencyjne. Poniesienie kosztu operatu szacunkowego czy też pokrycie naszej prowizji za pomoc w sprzedaży, zakupie lub wynajmie Państwa obiektu, lokalu lub działki w zestawieniu z efektami naszej pracy po prostu się Państwu opłaci.

Evertis - rozsądne ceny za profesjonalną obsługę

Ustalając koszt operatu szacunkowego nieruchomości czy też wysokość stawi za prowizję z tytułu pośrednictwa bierzemy pod uwagę szereg różnych czynników. Operat szacunkowy nieruchomości jest jednak dokumentem, którego sporządzenie wymaga nie tylko posiadania stosownej wiedzy, lecz także różnych nakładów pracy i czasu, w zależności od typu obiektu i indywidualnej sytuacji. Tak samo pośrednictwo w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie budynków, lokali i działek może oznaczać konieczność podjęcia różnych działań dopasowanych do sytuacji i indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, by zadbać o możliwie jak najlepszy stosunek jakości do ceny – tak, by poniesiony przez Państwa koszt był wart efektów!

Evertis - rozsądne ceny za profesjonalną obsługę

Od czego zależy koszt operatu szacunkowego lub wysokość prowizji z tytułu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami?

Cena sporządzenia operatu szacunkowego ustalana jest za każdym razem z klientem i zależy m.in. od charakteru, lokalizacji, wielkości i rodzaju obiektu, celu sporządzenia wyceny, kompletności niezbędnej dokumentacji itp.

Prowizję z tytułu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami ustalamy indywidualnie z klientem, biorąc pod uwagę specyfikę zlecenia. Zapewniamy, że nasze stawki są bardzo konkurencyjne.

Poniżej znajdą Państwo tabelę ze szczegółowym zestawieniem aktualnych kosztów operatów szacunkowych w zależności od ich rodzaju. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas cenami za wycenę wartości mieszkań, domów jednorodzinnych czy też stacji paliw oraz służebności gruntowych, osobistych i przesyłu. Jeśli interesuje Państwa cena za wycenę nieruchomości nietypowej bądź wysokość naszej prowizji z tytułu pośrednictwa, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy dokonamy wyceny.Ceny brutto (zwolnienie z VAT) sporządzenia operatu szacunkowego dla nieruchomości typowych:


Rodzaj nieruchomości

Cena całkowita (brutto)

Mieszkanie470 zł
Nieruchomość niezabudowana (działka) 470 zł
Dom jednorodzinny 670 zł
Dom jednorodzinny w budowie 770 zł
Lokal użytkowy 700 zł
Stacja paliw2000 zł
Służebności (gruntowe, osobiste, przesyłu) od 1000 zł
Obiekt nietypowy / inne nieruchomościCena ustalana indywidualnie

Zapytaj o wycenę! +48 781 020 781 | 601 746 746

Skontaktuj się z nami!